vrijdag, 27 september, 2019 Hoewel het najaar langzaam zijn intrede doet, denkt Boer Bart nog lang niet aan het stoppen met weiden. Hij start wel op 1 oktober met zijn laatste ronde, maar kan dan nog 120 dagen vooruit, zo vertelt Bartele Holtrop in zijn nieuwe vlog. Om gras te sparen en het weideseizoen maximaal te verlengen is de Friese melkveehouder wel begonnen met 12 uur per dag opstallen. In die tijd krijgen de koeien een rantsoen uit de voermengwagen. Het koppel heeft hij voor de herfstbeweiding opgesplitst in tweeën. Bekijk hier de hele vlog van Boer Bart.
0 reacties
|
Vlog: Boer Bart wil nog 120 dagen weiden
vrijdag, 27 september, 2019
Hoewel het najaar langzaam zijn intrede doet, denkt Boer Bart nog lang niet aan het stoppen met weiden. Hij start wel op 1 oktober met zijn laatste ronde, maar kan dan nog 120 dagen vooruit, zo vertelt Bartele Holtrop in zijn nieuwe vlog.
Om gras te sparen en het weideseizoen maximaal te verlengen is de Friese melkveehouder wel begonnen met 12 uur per dag opstallen. In die tijd krijgen de koeien een rantsoen uit de voermengwagen. Het koppel heeft hij voor de herfstbeweiding opgesplitst in tweeën. Bekijk hier de hele vlog van Boer Bart.
0 reacties
REAGEER