woensdag, 26 oktober, 2016 In de mondiale top 20 van mengvoerbedrijven met het hoogste productievolume staan vier Nederlandse bedrijven. Dat meldt het tijdschrift Feed International op basis van productiecijfers van 2014. Het hoogst genoteerde Nederlandse en Europese bedrijf is ForFarmers, dat met een productie van 9,1 miljoen ton de achtste plek bekleedt. Agrifirm staat op plaats elf met 7,056 miljoen ton. De veertiende plaats is voor De Heus met 5,95 miljoen ton, op plek vijftien volgt Nutreco met 5,9 miljoen ton. Acht Chinese bedrijven in de topDe CP Group uit Thailand voert de lijst aan met een productie van 27,65 miljoen toen. Cargill uit de Verenigde Staten volgt op de tweede plaats met 19,5 miljoen ton voer op jaarbasis. Nederland is het enige Europese land dat in de top 20 staat. Met acht bedrijven is China het vaakst vertegenwoordigd in de lijst, daarna volgen de Verenigde Staten en Nederland.
0 reacties
|
Vier Nederlandse mengvoerbedrijven in mondiale top 20
In de mondiale top 20 van mengvoerbedrijven met het hoogste productievolume staan vier Nederlandse bedrijven.
Dat meldt het tijdschrift Feed International op basis van productiecijfers van 2014. Het hoogst genoteerde Nederlandse en Europese bedrijf is ForFarmers, dat met een productie van 9,1 miljoen ton de achtste plek bekleedt. Agrifirm staat op plaats elf met 7,056 miljoen ton. De veertiende plaats is voor De Heus met 5,95 miljoen ton, op plek vijftien volgt Nutreco met 5,9 miljoen ton.
Acht Chinese bedrijven in de top
De CP Group uit Thailand voert de lijst aan met een productie van 27,65 miljoen toen. Cargill uit de Verenigde Staten volgt op de tweede plaats met 19,5 miljoen ton voer op jaarbasis. Nederland is het enige Europese land dat in de top 20 staat. Met acht bedrijven is China het vaakst vertegenwoordigd in de lijst, daarna volgen de Verenigde Staten en Nederland.
REAGEER