dinsdag, 17 maart, 2015 Maistelers die gebruikmaken van derogatie, kunnen dit jaar weer maiszaad bestellen dat is voorzien van een fosfaathoudende iSeed-coating. Net als voor iSeed-graszaad heeft de Europese Comissie iSeed-maiszaad vrijgesteld van een verbod op fosfaafkunstmest op derogatiebedrijven. Dit meldt Agrifirm. Snellere beginontwikkelingHet fosfaat in de iSeed-coating stimuleert de wortelontwikkeling van het jonge maisplantje en zorgt daarmee voor een snellere beginontwikkeling. Dit had in een onderzoek van Agrifirm een duidelijk positief effect op de drogestof- en zetmeelopbrengst van de mais.
0 reacties
|
Ook iSeed-maiszaad toegelaten op derogatiebedrijven
dinsdag, 17 maart, 2015
Maistelers die gebruikmaken van derogatie, kunnen dit jaar weer maiszaad bestellen dat is voorzien van een fosfaathoudende iSeed-coating.
Net als voor iSeed-graszaad heeft de Europese Comissie iSeed-maiszaad vrijgesteld van een verbod op fosfaafkunstmest op derogatiebedrijven. Dit meldt Agrifirm.
Snellere beginontwikkeling
Het fosfaat in de iSeed-coating stimuleert de wortelontwikkeling van het jonge maisplantje en zorgt daarmee voor een snellere beginontwikkeling. Dit had in een onderzoek van Agrifirm een duidelijk positief effect op de drogestof- en zetmeelopbrengst van de mais.
0 reacties
REAGEER