vrijdag, 25 september, 2020 In zijn nieuwste vlog vertelt William Nillesen over de aanpak van de droogtegevolgen in het grasland. De koeien zijn sinds begin september binnen omdat de graskwaliteit door de droogte moeilijk goed te houden was volgens de melkveehouder uit Groesbeek. ‘We hebben meteen de kans gepakt om gewasbescherming rondom de stal toe te passen. We hadden last van herderstasje, paardebloem en distels. Nu is het grasland weer mooi schoon.’ Kuilgras en vers gras in rantsoenOok heeft Nillesen een perceel waar het grasbestand flink te lijden heeft gehad van de droogte, opnieuw ingezaaid. Daarnaast vertelt hij over het huidige rantsoen dat naast kuilgras ook vers gras bevat.
0 reacties
|
GRASvlog: Nillesen pakt droogtegevolgen in grasland aan
![]() |
vrijdag, 25 september, 2020
In zijn nieuwste vlog vertelt William Nillesen over de aanpak van de droogtegevolgen in het grasland.
De koeien zijn sinds begin september binnen omdat de graskwaliteit door de droogte moeilijk goed te houden was volgens de melkveehouder uit Groesbeek. ‘We hebben meteen de kans gepakt om gewasbescherming rondom de stal toe te passen. We hadden last van herderstasje, paardebloem en distels. Nu is het grasland weer mooi schoon.’
Kuilgras en vers gras in rantsoen
Ook heeft Nillesen een perceel waar het grasbestand flink te lijden heeft gehad van de droogte, opnieuw ingezaaid. Daarnaast vertelt hij over het huidige rantsoen dat naast kuilgras ook vers gras bevat.
0 reacties
REAGEER