zaterdag, 29 juni, 2019 Twente Dairies Apple Jose 2 heeft op de NRM het seniorenkampioenschap roodbont op haar naam gezet. De vijfjarige Appledochter van Harrie Tijhuis uit Hooghalen was volgens jury Danny Verstegen dankzij spijkerharde benen in de finale te sterk voor Future Dream H. Rosie (v. Jotan) van Jacob Wijnker en Ina van Ark uit Avenhorn. Rosie had nog maar 20 dagen gekalfd, maar presenteerde ondanks dit lactatiestadium haar surplus aan lengte en een prima gedragen uier. Bijzonder sterke productieklasseOngekend sterk waren de rubrieken in de seniorenklasse. Zeker de productieklasse met koeien die meer dan 55.000 kg melk hadden geproduceerd, was van kop tot staart gevuld met kwaliteitskoeien. Daar won uiteindelijk Wisconsindochter Twente Dairies Jose 421, die imponeerde in kracht en een fantastisch gedragen uier. Niet voor niets kreeg Jose 421 in de finale de eervolle vermelding.
0 reacties
|
Twente Dairies Jose 2 bemachtigt seniorentitel roodbont
Twente Dairies Apple Jose 2 heeft op de NRM het seniorenkampioenschap roodbont op haar naam gezet.
De vijfjarige Appledochter van Harrie Tijhuis uit Hooghalen was volgens jury Danny Verstegen dankzij spijkerharde benen in de finale te sterk voor Future Dream H. Rosie (v. Jotan) van Jacob Wijnker en Ina van Ark uit Avenhorn. Rosie had nog maar 20 dagen gekalfd, maar presenteerde ondanks dit lactatiestadium haar surplus aan lengte en een prima gedragen uier.
Bijzonder sterke productieklasse
Ongekend sterk waren de rubrieken in de seniorenklasse. Zeker de productieklasse met koeien die meer dan 55.000 kg melk hadden geproduceerd, was van kop tot staart gevuld met kwaliteitskoeien. Daar won uiteindelijk Wisconsindochter Twente Dairies Jose 421, die imponeerde in kracht en een fantastisch gedragen uier. Niet voor niets kreeg Jose 421 in de finale de eervolle vermelding.
REAGEER