maandag, 16 januari, 2017 Jowis Incas Flavia heeft op de Swiss Expo in Lausanne haar titel met succes verdedigd. De negenjarige Incasdochter van Erich Zingre uit Grund-Gstaad, winnares in de oudste rubriek, versloeg in de finale Pasteque (v. Mr Savage) van Roger Frossard uit Les Pommerats. Geen titel voor RénitaTweevoudig winnares van de Swiss Expo Plattery Savard Rénita won weliswaar haar rubriek, maar kwam tekort om aanspraak te maken op een van de titels. Lovely wint bij jonge koeienScherprechter Markus Mock, die ook tijdens het EK in Colmar jureerde, verkoos bij de jonge koeien Londaly Armani Lovely tot kampioene. De Armanidochter van het bedrijf Gobet-Vallélian uit La Tour-de-Trême was in de finale te sterk voor La Béroie Amor Rose (v. Amor) van Markus Gerber uit Bellelay.
0 reacties
|
Flavia verdedigt titel Swiss Expo met succes
maandag, 16 januari, 2017
Jowis Incas Flavia heeft op de Swiss Expo in Lausanne haar titel met succes verdedigd.
De negenjarige Incasdochter van Erich Zingre uit Grund-Gstaad, winnares in de oudste rubriek, versloeg in de finale Pasteque (v. Mr Savage) van Roger Frossard uit Les Pommerats.
Geen titel voor Rénita
Tweevoudig winnares van de Swiss Expo Plattery Savard Rénita won weliswaar haar rubriek, maar kwam tekort om aanspraak te maken op een van de titels.
Lovely wint bij jonge koeien
Scherprechter Markus Mock, die ook tijdens het EK in Colmar jureerde, verkoos bij de jonge koeien Londaly Armani Lovely tot kampioene. De Armanidochter van het bedrijf Gobet-Vallélian uit La Tour-de-Trême was in de finale te sterk voor La Béroie Amor Rose (v. Amor) van Markus Gerber uit Bellelay.
0 reacties
REAGEER