Roelof Joosten: ‘2016 een uitdagend jaar voor de melkprijs’


FrieslandCampina boekte afgelopen jaar een recordwinst, CEO Roelof Joosten reageert voor de camera
donderdag, 3 maart, 2016

De uitdaging om een goede melkprijs te kunnen betalen is in 2016 nog groter dan die in 2015 was, dat stelt Roelof Joosten, CEO bij FrieslandCampina. Hij reageert voor de camera van Veeteelt op de jaarcijfers.

‘De lage olieprijs gaat ons sterk parten spelen, olieproducerende landen hebben minder te besteden’, zegt Joosten.

Hij ziet de garantieprijs voorlopig dan ook nog niet stijgen. ‘Er kan zelfs nog meer druk op de garantieprijs ontstaan, maar voor de lange termijn zijn we onverminderd positief. En FrieslandCampina zal zijn best doen de winst van 2015 in 2016 te evenaren. Daar zijn onze leden-melkveehouders bij gebaat.’

Bekijk hier de video.


0 reacties

FrieslandCampina boekte afgelopen jaar een recordwinst, CEO Roelof Joosten reageert voor de camera
donderdag, 3 maart, 2016

De uitdaging om een goede melkprijs te kunnen betalen is in 2016 nog groter dan die in 2015 was, dat stelt Roelof Joosten, CEO bij FrieslandCampina. Hij reageert voor de camera van Veeteelt op de jaarcijfers.

‘De lage olieprijs gaat ons sterk parten spelen, olieproducerende landen hebben minder te besteden’, zegt Joosten.

Hij ziet de garantieprijs voorlopig dan ook nog niet stijgen. ‘Er kan zelfs nog meer druk op de garantieprijs ontstaan, maar voor de lange termijn zijn we onverminderd positief. En FrieslandCampina zal zijn best doen de winst van 2015 in 2016 te evenaren. Daar zijn onze leden-melkveehouders bij gebaat.’

Bekijk hier de video.

0 reactiesREAGEER

Veeteelt stelt het erg op prijs dat je wilt reageren op een bericht. Vul hieronder je volledige naam (voor- en achternaam) en je emailadres in. Je reactie wordt dan meteen geplaatst. Wil je niet elke keer je naam en emailadres invullen? Dan kun je je eenmalig registreren. Zo ontstaat een omgeving waarin iedereen op een respectvolle manier kan reageren in plaats van anoniem afreageren.
You must have Javascript enabled to use this form.