Piet Boer nieuwe voorzitter Zorg om Boer en Tuinder


Piet Boer nieuwe voorzitter Zorg om Boer en Tuinder
maandag, 19 maart, 2018

Per 1 april 2018 wordt melkveehouder en voormalig FrieslandCampina-voorzitter Piet Boer voorzitter van de vrijwilligersorganisatie Zorg om Boer en Tuinder. Hij neemt de rol over van Hanneke Meester.

Stichting Zorg om Boer en Tuinder werkt landelijk met 40 vrijwilligers die met boeren en tuinders keukentafel- en telefoongesprekken voeren. In het veld werkt Zorg om Boer en Tuinder samen met anderen om de zorg rondom de boeren en tuinders goed te organiseren. De gesprekken met een vrijwilliger zijn in sommige gevallen een voorportaal naar professionele hulpverlening.

Verbinding maken

Voor aankomend voorzitter Piet Boer is de uitdaging om de verbinding met een nog breder netwerk te leggen. ‘Ik zie het als een samenspel tussen partijen. Onze vrijwilligers bieden belangeloos, en zonder kosten, een klankbord aan ondernemers en vangen zo signalen op. Als bestuur kunnen we deze signalen met andere partijen delen en zo onderwerpen rondom ondernemerswelzijn bespreekbaar maken. Dáár ligt de kans om samen te zorgen dat boeren en tuinders vroegtijdig het gesprek aan kunnen en durven gaan.’


0 reacties

Piet Boer nieuwe voorzitter Zorg om Boer en Tuinder
maandag, 19 maart, 2018

Per 1 april 2018 wordt melkveehouder en voormalig FrieslandCampina-voorzitter Piet Boer voorzitter van de vrijwilligersorganisatie Zorg om Boer en Tuinder. Hij neemt de rol over van Hanneke Meester.

Stichting Zorg om Boer en Tuinder werkt landelijk met 40 vrijwilligers die met boeren en tuinders keukentafel- en telefoongesprekken voeren. In het veld werkt Zorg om Boer en Tuinder samen met anderen om de zorg rondom de boeren en tuinders goed te organiseren. De gesprekken met een vrijwilliger zijn in sommige gevallen een voorportaal naar professionele hulpverlening.

Verbinding maken

Voor aankomend voorzitter Piet Boer is de uitdaging om de verbinding met een nog breder netwerk te leggen. ‘Ik zie het als een samenspel tussen partijen. Onze vrijwilligers bieden belangeloos, en zonder kosten, een klankbord aan ondernemers en vangen zo signalen op. Als bestuur kunnen we deze signalen met andere partijen delen en zo onderwerpen rondom ondernemerswelzijn bespreekbaar maken. Dáár ligt de kans om samen te zorgen dat boeren en tuinders vroegtijdig het gesprek aan kunnen en durven gaan.’

0 reactiesREAGEER

Veeteelt stelt het erg op prijs dat je wilt reageren op een bericht. Vul hieronder je volledige naam (voor- en achternaam) en je emailadres in. Je reactie wordt dan meteen geplaatst. Wil je niet elke keer je naam en emailadres invullen? Dan kun je je eenmalig registreren. Zo ontstaat een omgeving waarin iedereen op een respectvolle manier kan reageren in plaats van anoniem afreageren.
You must have Javascript enabled to use this form.