vrijdag, 30 september, 2016 Erwin Koenen is de nieuwe directeur van Breed4Food. Hij werkte sinds 1999 bij CRV, onder meer als onderzoeker en hoofd onderzoek. Koenen volgt bij Breed4Food Bernard de Geus op die het onderzoeksconsortium vanaf de oprichting in 2013 leidde. ‘Genetica staat aan de basis van gezonde voeding, dierwelzijn en een goed boereninkomen’, geeft Koenen aan. ‘De in Nederland gevestigde bedrijven en instellingen op het gebied van dierveredeling boeken op dat gebied veel vooruitgang. Ik zie ernaar uit om de voortrekker te mogen zijn in de wetenschappelijke samenwerking tussen deze partijen die bijdraagt aan innovaties in de veehouderij’. Groeiende wereldbevolking voedenIn Breed4Food werken wetenschap en bedrijfsleven nauw met elkaar samen aan een effectievere, duurzame voedselvoorziening voor de groeiende wereldbevolking. De participanten binnen Breed4Food zijn Wageningen UR, CRV, Hendrix Genetics, Topigs Norsvin en Cobb Europe. Afgelopen jaar ging Breed4Food onder meer een partnerschap aan met de Stichting Technische Wetenschappen, met als doel het effectiever toepassen van genetische informatie in het voorspellen van eigenschappen van dieren.
0 reacties
|
Erwin Koenen nieuwe directeur Breed4Food
![]() |
Erwin Koenen is de nieuwe directeur van Breed4Food. Hij werkte sinds 1999 bij CRV, onder meer als onderzoeker en hoofd onderzoek.
Koenen volgt bij Breed4Food Bernard de Geus op die het onderzoeksconsortium vanaf de oprichting in 2013 leidde.
‘Genetica staat aan de basis van gezonde voeding, dierwelzijn en een goed boereninkomen’, geeft Koenen aan. ‘De in Nederland gevestigde bedrijven en instellingen op het gebied van dierveredeling boeken op dat gebied veel vooruitgang. Ik zie ernaar uit om de voortrekker te mogen zijn in de wetenschappelijke samenwerking tussen deze partijen die bijdraagt aan innovaties in de veehouderij’.
Groeiende wereldbevolking voeden
In Breed4Food werken wetenschap en bedrijfsleven nauw met elkaar samen aan een effectievere, duurzame voedselvoorziening voor de groeiende wereldbevolking. De participanten binnen Breed4Food zijn Wageningen UR, CRV, Hendrix Genetics, Topigs Norsvin en Cobb Europe.
Afgelopen jaar ging Breed4Food onder meer een partnerschap aan met de Stichting Technische Wetenschappen, met als doel het effectiever toepassen van genetische informatie in het voorspellen van eigenschappen van dieren.
REAGEER