woensdag, 18 juni, 2014 Via de fotoservice Scoopshot vroeg Veeteelt boeren om met hun smartphone foto’s te maken van het hart van hun bedrijf: de melkstal of melkrobot. De melkstal of melkrobot is een plek waar door boeren én koeien vele uren worden gemaakt voor de beste melk. Veeteelt vroeg veehouders foto's te maken van die werkplek: hoe ziet jouw melkstal of robot eruit? De oproep leverde mooie beelden van zeer diverse melkstallen/robots op. Ook foto's maken voor Veeteelt?Wilt u ook foto-opdrachten ontvangen van Veeteelt op uw smartphone? Download dan de Scoopshot-app voor Android, Iphone of Windows-phone.
0 reacties
|
Boeren fotograferen eigen melkstal
woensdag, 18 juni, 2014
Via de fotoservice Scoopshot vroeg Veeteelt boeren om met hun smartphone foto’s te maken van het hart van hun bedrijf: de melkstal of melkrobot.
De melkstal of melkrobot is een plek waar door boeren én koeien vele uren worden gemaakt voor de beste melk. Veeteelt vroeg veehouders foto's te maken van die werkplek: hoe ziet jouw melkstal of robot eruit? De oproep leverde mooie beelden van zeer diverse melkstallen/robots op.
Ook foto's maken voor Veeteelt?
Wilt u ook foto-opdrachten ontvangen van Veeteelt op uw smartphone? Download dan de Scoopshot-app voor Android, Iphone of Windows-phone.
0 reacties
REAGEER