maandag, 23 november, 2015 De levensduur van onze melkveestapel is een onderwerp dat veel melkveehouders bezighoudt. Vaak gaat het daarbij om het spanningsveld tussen economie en levensduur. Hoe ver gaan we bij het verlengen van de levensduur van de veestapel? Dan gaat het niet alleen om de gemiddelde veestapel, maar ook om individuele gevallen. Veeteeltredacteur Ivonne Stienezen bezocht afgelopen zomer het bedrijf van Roma, een koe die bijna 200.000 kg melk had gegeven. Haar eigenaren stelden alles in het werk om de geblesseerde Roma die mijlpaal te laten halen. Lees de blog en reageerDaar concludeerde Stienezen dat dierenliefde en dierenleed soms dicht bij elkaar liggen. Lees hier haar blog over dit onderwerp en reageer.
0 reacties
|
Blog: Langer leven: dierenliefde of dierenleed?
maandag, 23 november, 2015
De levensduur van onze melkveestapel is een onderwerp dat veel melkveehouders bezighoudt. Vaak gaat het daarbij om het spanningsveld tussen economie en levensduur. Hoe ver gaan we bij het verlengen van de levensduur van de veestapel?
Dan gaat het niet alleen om de gemiddelde veestapel, maar ook om individuele gevallen. Veeteeltredacteur Ivonne Stienezen bezocht afgelopen zomer het bedrijf van Roma, een koe die bijna 200.000 kg melk had gegeven. Haar eigenaren stelden alles in het werk om de geblesseerde Roma die mijlpaal te laten halen.
Lees de blog en reageer
Daar concludeerde Stienezen dat dierenliefde en dierenleed soms dicht bij elkaar liggen.
Lees hier haar blog over dit onderwerp en reageer.
0 reacties
REAGEER