vrijdag, 10 februari, 2017 Het melkveebedrijf van Wim Keysers en Wendy Dekker in Sint-Antonius-Zoersel telt 150 melkkoeien. Met de keuze voor een nieuwe serrestal zetten de Vlaamse melkveehouders in op een verhoging van het diercomfort. Meer licht, lucht en ruimte, maar ook de keuze voor waterbedden en een beweegbare schoftboom in kunststof dragen bij tot een hoger dierwelzijn in de nieuwe stal. Gekoppeld aan het melkveebedrijf startte Wendy anderhalf jaar geleden met een eigen zuivelverkoop. Beelden van het bedrijf zijn te vinden via deze link.
0 reacties
|
Fotoserie: serrestal en eigen melkronde bij familie Keysers
vrijdag, 10 februari, 2017
Het melkveebedrijf van Wim Keysers en Wendy Dekker in Sint-Antonius-Zoersel telt 150 melkkoeien. Met de keuze voor een nieuwe serrestal zetten de Vlaamse melkveehouders in op een verhoging van het diercomfort.
Meer licht, lucht en ruimte, maar ook de keuze voor waterbedden en een beweegbare schoftboom in kunststof dragen bij tot een hoger dierwelzijn in de nieuwe stal. Gekoppeld aan het melkveebedrijf startte Wendy anderhalf jaar geleden met een eigen zuivelverkoop.
Beelden van het bedrijf zijn te vinden via deze link.
0 reacties
REAGEER