donderdag, 22 april, 2021 Autogaragehouder Wim Polling en zijn zoon William startten in januari 2015 in Eelde als ‘nieuwe melker’. De potstal voor vleesvee werd omgebouwd tot een melkveebedrijf met robots. Hoewel het huidige aantal van 275 melk- en kalfkoeien anders doet vermoeden, is de start zwaar geweest. Door de steeds veranderende regelgeving moest er veel extra worden geïnvesteerd. Het plezier in het verzorgen van de koeien geeft echter de energie om door te gaan. Na enkele jaren van optimaliseren is op het bedrijf alles piekfijn op orde. Er worden regelmatig managementverbeteringen doorgevoerd. In het aprilnummer van Veeteelt staat een uitgebreide reportage over de opstart van de nieuwe melkers. Bekijk hier alvast de extra foto’s van het melkveebedrijf Polling.
0 reacties
|
Fotoserie: Nieuwe melker Polling in zes jaar naar 275 koeien
Autogaragehouder Wim Polling en zijn zoon William startten in januari 2015 in Eelde als ‘nieuwe melker’. De potstal voor vleesvee werd omgebouwd tot een melkveebedrijf met robots.
Hoewel het huidige aantal van 275 melk- en kalfkoeien anders doet vermoeden, is de start zwaar geweest. Door de steeds veranderende regelgeving moest er veel extra worden geïnvesteerd. Het plezier in het verzorgen van de koeien geeft echter de energie om door te gaan. Na enkele jaren van optimaliseren is op het bedrijf alles piekfijn op orde. Er worden regelmatig managementverbeteringen doorgevoerd. In het aprilnummer van Veeteelt staat een uitgebreide reportage over de opstart van de nieuwe melkers.
Bekijk hier alvast de extra foto’s van het melkveebedrijf Polling.
REAGEER