vrijdag, 11 februari, 2022 Vanwege de coronabeperkingen valt het wintershowseizoen dit jaar opnieuw grotendeels in het water. Maar voor keuringsliefhebbers gloort er hoop. Verschillende keuringsorganisaties verplaatsen hun evenement naar het voorjaar, onder voorbehoud van de dan geldende coronaregels. Eerste wintershow op 1 aprilDe eerste fokveedag in de agenda is de wintershow UFF, die op vrijdagavond 1 april plaatsvindt in Houten. Een dag later, op zaterdag 2 april, staat de wintershow FVZH in Noordeloos op het programma. Op vrijdagavond 8 april kunnen Drentse fokkers in Beilen met hun koeien de ring in. Op dezelfde avond vindt ook de Bloesemshow in Zoelen plaats, die elk jaar begin april georganiseerd wordt. De fokveedag Lochem wordt op zaterdag 9 april gehouden. Ten slotte is ook in Noord-Holland de wintershow verplaatst, naar woensdag 20 april in Middenmeer.
0 reacties
|
Wintershows schuiven op naar april
Vanwege de coronabeperkingen valt het wintershowseizoen dit jaar opnieuw grotendeels in het water.
Maar voor keuringsliefhebbers gloort er hoop. Verschillende keuringsorganisaties verplaatsen hun evenement naar het voorjaar, onder voorbehoud van de dan geldende coronaregels.
Eerste wintershow op 1 april
De eerste fokveedag in de agenda is de wintershow UFF, die op vrijdagavond 1 april plaatsvindt in Houten. Een dag later, op zaterdag 2 april, staat de wintershow FVZH in Noordeloos op het programma. Op vrijdagavond 8 april kunnen Drentse fokkers in Beilen met hun koeien de ring in. Op dezelfde avond vindt ook de Bloesemshow in Zoelen plaats, die elk jaar begin april georganiseerd wordt. De fokveedag Lochem wordt op zaterdag 9 april gehouden. Ten slotte is ook in Noord-Holland de wintershow verplaatst, naar woensdag 20 april in Middenmeer.
REAGEER