zaterdag, 4 maart, 2017 Gasthuis Konvoy Suzanne en Euro’s Jet 825 zijn op de wintershow Zuid-Nederland in Asten-Heusden uitgeroepen tot algemeen kampioene. De tienjarige Suzanne dankte haar overwinning bij roodbont aan de fraaie verhoudingen in haar skelet, de brede uier en de vlotte stap. De Konvoydochter, gefokt door Arie en Jeroen van Buuren uit Leerbroek, was ook de aanvoerster van de winnende bedrijfsgroep van De Tienmorgen Holsteins van de familie Goossens uit Beers. Eerder op de dag rekende Suzanne bij de senioren af met haar royaal ontwikkelde stalgenote T-M Marijke 2 (v. Sundance). Dubbelslag HermanussenDe familie Hermanussen uit Beers boekte een dubbelslag in Asten-Heusden. Zowel bij de vaarzen als in de middenklasse pakte Barendonk Holsteins de titel met achtereenvolgens Barendonk Paulina 188 (v. Fraiko) en Barendonk Massia 6762 (v. Jorck). De jeugdige en sterk geuierde Paulina rekende bij de vaarzen vanwege een betere kwaliteit in het beenwerk en een hogere achteruier af met Grashoek Anastacia 11 (v. Acme) van de familie Engelen van Melkveebedrijf Grashoek in Grashoek. In de middenklasse was de rolverdeling hetzelfde. Achter Massia belandde Grashoek Nel 139 (v. Sunflower) van de familie Engelen op de reservestek. Twee titels voor Van der AaBij zwartbont was de variatie bij het verdelen van de prijzen groter. Alleen John van der Aa van Moerhoeve Holsteins uit Sint-Michielsgestel slaagde erin twee titels op zijn naam te schrijven. Bij de vaarzen pakte hij het goud met Moerhoeve Marina 351 (v. Braxton) die in uier nog net even correcter was dan reservekampioene Lucie 53 (v. Windbrook) van de familie Goesten uit Hedel. In de middenklasse pakte Van der Aa zijn tweede prijs met Moerhoeve Gonda 195 (v. Teus) die achter Dijkstar Lies 24 (v. The Voice) van de familie Bongers uit Egchel het zilver bemachtigde. Het algemeen kampioenschap zwartbont was voor Euro’s Jet 825. Naast de vijf keer gekalfde Striderdochter van Bloemen Melkvee uit Vredepeel mocht de zes keer gekalfde Maga 75 (v. Norwin) van vof Gebleektendijk uit Nederweert Eind zich opstellen als haar secondante.
0 reacties
|
Wintershow Zuid-Nederland prooi voor Suzanne en Jet
Gasthuis Konvoy Suzanne en Euro’s Jet 825 zijn op de wintershow Zuid-Nederland in Asten-Heusden uitgeroepen tot algemeen kampioene.
De tienjarige Suzanne dankte haar overwinning bij roodbont aan de fraaie verhoudingen in haar skelet, de brede uier en de vlotte stap. De Konvoydochter, gefokt door Arie en Jeroen van Buuren uit Leerbroek, was ook de aanvoerster van de winnende bedrijfsgroep van De Tienmorgen Holsteins van de familie Goossens uit Beers. Eerder op de dag rekende Suzanne bij de senioren af met haar royaal ontwikkelde stalgenote T-M Marijke 2 (v. Sundance).
Dubbelslag Hermanussen
De familie Hermanussen uit Beers boekte een dubbelslag in Asten-Heusden. Zowel bij de vaarzen als in de middenklasse pakte Barendonk Holsteins de titel met achtereenvolgens Barendonk Paulina 188 (v. Fraiko) en Barendonk Massia 6762 (v. Jorck).
De jeugdige en sterk geuierde Paulina rekende bij de vaarzen vanwege een betere kwaliteit in het beenwerk en een hogere achteruier af met Grashoek Anastacia 11 (v. Acme) van de familie Engelen van Melkveebedrijf Grashoek in Grashoek.
In de middenklasse was de rolverdeling hetzelfde. Achter Massia belandde Grashoek Nel 139 (v. Sunflower) van de familie Engelen op de reservestek.
Twee titels voor Van der Aa
Bij zwartbont was de variatie bij het verdelen van de prijzen groter. Alleen John van der Aa van Moerhoeve Holsteins uit Sint-Michielsgestel slaagde erin twee titels op zijn naam te schrijven. Bij de vaarzen pakte hij het goud met Moerhoeve Marina 351 (v. Braxton) die in uier nog net even correcter was dan reservekampioene Lucie 53 (v. Windbrook) van de familie Goesten uit Hedel.
In de middenklasse pakte Van der Aa zijn tweede prijs met Moerhoeve Gonda 195 (v. Teus) die achter Dijkstar Lies 24 (v. The Voice) van de familie Bongers uit Egchel het zilver bemachtigde.
Het algemeen kampioenschap zwartbont was voor Euro’s Jet 825. Naast de vijf keer gekalfde Striderdochter van Bloemen Melkvee uit Vredepeel mocht de zes keer gekalfde Maga 75 (v. Norwin) van vof Gebleektendijk uit Nederweert Eind zich opstellen als haar secondante.
REAGEER