maandag, 9 september, 2019 Pieter Vandewalle van het Vlaamse team Westhoek Holsteins heeft de eerste plek veroverd tijdens de Europese Jongefokkersschool. Vandewalle was in Battice ook de beste voorbrenger. Het was niet voor het eerst dat de uit Boezinge afkomstige Vandewalle succesvol was op de Jongefokkersschool. Vier jaar geleden bezette hij de derde plek in het eindklassement. Ook zijn zus Evelien Vandewalle haalde dit jaar de top twintig. Zij eindigde op de twaalfde plek. Tweede plek voor Westhoek HolsteinsHet tweetal leverde ook een belangrijke bijdrage aan de teamprestatie van Westhoek Holsteins. In het eindklassement eiste het Vlaamse team de tweede plek op. Zwitserland won voor de vierde keer in vijf jaar tijd de teamcompetitie. Een tweede Vlaams team, Young Flanders, bezette in het eindklassement de zesde plek. In het individuele klassement was de tweede plek voor Brent Sayles uit Canada, gevolgd door de Italiaanse Alessia Rabogliatti op de derde plek. 150 jongerenAan de Jongefokkersschool deden zo’n 150 jongeren mee. De Nederlandse deelnemers kwamen er in de eindstrijd niet aan te pas.
0 reacties
|
Pieter Vandewalle pakt eerste plaats bij Jongefokkersschool
![]() |
Pieter Vandewalle van het Vlaamse team Westhoek Holsteins heeft de eerste plek veroverd tijdens de Europese Jongefokkersschool. Vandewalle was in Battice ook de beste voorbrenger.
Het was niet voor het eerst dat de uit Boezinge afkomstige Vandewalle succesvol was op de Jongefokkersschool. Vier jaar geleden bezette hij de derde plek in het eindklassement. Ook zijn zus Evelien Vandewalle haalde dit jaar de top twintig. Zij eindigde op de twaalfde plek.
Tweede plek voor Westhoek Holsteins
Het tweetal leverde ook een belangrijke bijdrage aan de teamprestatie van Westhoek Holsteins. In het eindklassement eiste het Vlaamse team de tweede plek op. Zwitserland won voor de vierde keer in vijf jaar tijd de teamcompetitie. Een tweede Vlaams team, Young Flanders, bezette in het eindklassement de zesde plek.
In het individuele klassement was de tweede plek voor Brent Sayles uit Canada, gevolgd door de Italiaanse Alessia Rabogliatti op de derde plek.
150 jongeren
Aan de Jongefokkersschool deden zo’n 150 jongeren mee. De Nederlandse deelnemers kwamen er in de eindstrijd niet aan te pas.
REAGEER