woensdag, 7 juni, 2017 Met een gemiddelde productie van 106.806 kg melk bij negen afgevoerde koeien voert Clemens Eilmans uit Kevelaer de Duitse toplijst aan van bedrijven met een hoge levensproductie bij afvoer. De prestatie bij Eilmans is extra uniek omdat hij afgelopen jaar nog geen 60 koeien molk, zo blijkt uit een publicatie in het tijdschrift Milchrind. De negen koeien van Eilmans kwamen op een melkproductie per levensdag van 29,7 kg melk. Toename Duitse honderdtonnersMilchrind maakte een analyse van bedrijven en koeien met een hoge levensproductie in 2016. Vorig jaar waren er 5467 levende zwartbonte en 360 roodbonte koeien met een levensproductie van meer dan 100.000 kg melk. Bij zwartbont betekende dat een toename van 376, bij roodbont een daling van 9 koeien. Het percentage koeien met een levensproductie van meer dan 50.000 kg lag bij zwartbont op 11,7 procent en bij roodbont op 8,7 procent. Deze percentages waren iets hoger dan in het jaar 2015.
0 reacties
|
Meer dan 100 ton melk bij afvoer voor Duitse veehouder Eilmans
Met een gemiddelde productie van 106.806 kg melk bij negen afgevoerde koeien voert Clemens Eilmans uit Kevelaer de Duitse toplijst aan van bedrijven met een hoge levensproductie bij afvoer.
De prestatie bij Eilmans is extra uniek omdat hij afgelopen jaar nog geen 60 koeien molk, zo blijkt uit een publicatie in het tijdschrift Milchrind. De negen koeien van Eilmans kwamen op een melkproductie per levensdag van 29,7 kg melk.
Toename Duitse honderdtonners
Milchrind maakte een analyse van bedrijven en koeien met een hoge levensproductie in 2016. Vorig jaar waren er 5467 levende zwartbonte en 360 roodbonte koeien met een levensproductie van meer dan 100.000 kg melk. Bij zwartbont betekende dat een toename van 376, bij roodbont een daling van 9 koeien.
Het percentage koeien met een levensproductie van meer dan 50.000 kg lag bij zwartbont op 11,7 procent en bij roodbont op 8,7 procent. Deze percentages waren iets hoger dan in het jaar 2015.
REAGEER