maandag, 12 augustus, 2019 Goldwyndochter Marie 356 van Alex Verwaijen uit Hijken heeft tijdens de Rundveeshow Noord in Lhee het algemeen kampioenschap op haar naam geschreven. Het was voor Verwaijen de laatste keer dat hij Marie 356 door de ring leidde. En met succes. Na de winst bij het kampioenschap bij de oudere koeien zwartbont, kwam aan het eind van de dag daar het algemeen kampioenschap bij voor de tienjarige Goldwyndochter. Tijdens de veiling werd Marie 356 verkocht. Willie 159 kampioene roodbontBij de roodbonte koeien werd Willie 159 van maatschap Woertink uit Wijster algemeen kampioene. Ook in de klasse oudere koeien werd de Jotandochter de winnares, waar ze dankzij haar lactatiestadium en meer capaciteit Jipsing Rieka 49 (v. Elson) van familie Van Noord uit Wijster achter haar liet. Sterke competitieIn de klasse jonge koeien zwartbont ging na lang beraad de winst naar Prairie Hoeve Hendrika 82 van Harry Schuiling uit Nijeveen. Met haar melkkracht en jeugdigheid eindigde ze net boven Tellingen Dabble 4 (v. Moonboy) van familie Krikken uit Echten. NRM-kampioenes opnieuw succesvolIn de categorie vaarzen en jonge koeien waren de dieren van Van Vliet uit Nieuwlande het meest succesvol. NRM-kampioene Giessen Charity 138 (v. Atwood) stak uit boven de andere zwartbonte vaarzen en liet, dankzij een fraaie balans en vast aangehechte uier, New Moore Capital Esmeralda (v. Capital) van familie Withaar-Prent uit Nijeveen achter haar. Moeder en dochter kampioenPitbulldochter Giessen Cecibell 8, ook NRM-kampioene, pakte bij de roodbonte jonge koeien de winst. De tweede plaats was voor Panta D-H Attico Geertje (v. Attico) van familie Dijkstra uit Beilen. In de vaarzencategorie roodbont had Van Vliet met Giessen Cecibell 10 nogmaals een kampioene, een Durangodochter van Cecibell 8. Het zilver was daar voor Roodkapje 23 (v. onbekend) van maatschap Woertink.
0 reacties
|
Marie 356 pakt kampioenschap Rundveeshow Noord
![]() |
Goldwyndochter Marie 356 van Alex Verwaijen uit Hijken heeft tijdens de Rundveeshow Noord in Lhee het algemeen kampioenschap op haar naam geschreven.
Het was voor Verwaijen de laatste keer dat hij Marie 356 door de ring leidde. En met succes. Na de winst bij het kampioenschap bij de oudere koeien zwartbont, kwam aan het eind van de dag daar het algemeen kampioenschap bij voor de tienjarige Goldwyndochter. Tijdens de veiling werd Marie 356 verkocht.
Willie 159 kampioene roodbont
Bij de roodbonte koeien werd Willie 159 van maatschap Woertink uit Wijster algemeen kampioene. Ook in de klasse oudere koeien werd de Jotandochter de winnares, waar ze dankzij haar lactatiestadium en meer capaciteit Jipsing Rieka 49 (v. Elson) van familie Van Noord uit Wijster achter haar liet.
Sterke competitie
In de klasse jonge koeien zwartbont ging na lang beraad de winst naar Prairie Hoeve Hendrika 82 van Harry Schuiling uit Nijeveen. Met haar melkkracht en jeugdigheid eindigde ze net boven Tellingen Dabble 4 (v. Moonboy) van familie Krikken uit Echten.
NRM-kampioenes opnieuw succesvol
In de categorie vaarzen en jonge koeien waren de dieren van Van Vliet uit Nieuwlande het meest succesvol. NRM-kampioene Giessen Charity 138 (v. Atwood) stak uit boven de andere zwartbonte vaarzen en liet, dankzij een fraaie balans en vast aangehechte uier, New Moore Capital Esmeralda (v. Capital) van familie Withaar-Prent uit Nijeveen achter haar.
Moeder en dochter kampioen
Pitbulldochter Giessen Cecibell 8, ook NRM-kampioene, pakte bij de roodbonte jonge koeien de winst. De tweede plaats was voor Panta D-H Attico Geertje (v. Attico) van familie Dijkstra uit Beilen. In de vaarzencategorie roodbont had Van Vliet met Giessen Cecibell 10 nogmaals een kampioene, een Durangodochter van Cecibell 8. Het zilver was daar voor Roodkapje 23 (v. onbekend) van maatschap Woertink.
REAGEER