woensdag, 4 december, 2019 De jongste indexdraai heeft wereldwijd weer tal van nieuwe namen opgeleverd. Veeteelt zette van de belangrijkste holsteinlanden de tabeloverzichten overzichtelijk bijeen. Ook interviewde de redactie Gerben de Jong van AEU naar aanleiding van de aanpassingen in het rekenmodel bij de genoomfokwaarden. In onderstaand overzicht staan ook de nieuwsberichten vermeld met daarin een kort commentaar over de belangrijkste verschuivingen. In de decembereditie van Veeteelt, die 19 of 20 december in de bus valt, volgt een uitgebreide analyse van de jongste fokwaardedraai.
Nederland/VlaanderenGerben de Jong: ‘Aanpassingen rekenmodel maken genoomfokwaarden beter’ Populaire genoomstieren dalen door modelaanpassing Hoornloos nu definitief op de stierenkaart
Verenigde StatenVolop vernieuwing in Amerikaanse TPI-lijst
CanadaTop Canadese LPI-lijst heeft beperkt aantal dochters
DuitslandDringen voor een toppositie in Duitse RZG-lijst
Italië
2 reacties
|
Interbull-indexdraai december 2019 in een notendop
De jongste indexdraai heeft wereldwijd weer tal van nieuwe namen opgeleverd. Veeteelt zette van de belangrijkste holsteinlanden de tabeloverzichten overzichtelijk bijeen.
Ook interviewde de redactie Gerben de Jong van AEU naar aanleiding van de aanpassingen in het rekenmodel bij de genoomfokwaarden.
In onderstaand overzicht staan ook de nieuwsberichten vermeld met daarin een kort commentaar over de belangrijkste verschuivingen.
In de decembereditie van Veeteelt, die 19 of 20 december in de bus valt, volgt een uitgebreide analyse van de jongste fokwaardedraai.
Nederland/Vlaanderen
Gerben de Jong: ‘Aanpassingen rekenmodel maken genoomfokwaarden beter’
Populaire genoomstieren dalen door modelaanpassing
Hoornloos nu definitief op de stierenkaart
Verenigde Staten
Volop vernieuwing in Amerikaanse TPI-lijst
Canada
Top Canadese LPI-lijst heeft beperkt aantal dochters
Duitsland
Dringen voor een toppositie in Duitse RZG-lijst
Italië
Reacties
Achter roodbont nvi zit
Is inmiddels aangepast!
REAGEER