donderdag, 9 november, 2017 In totaal drie dochtergroepen maken hun opwachting op de HHH-show in Zwolle op zaterdag 9 december. CRV laat voor het eerst een dochtergroep zien van Delta Saxobeat, die in april doorbrak als fokstier. De Epicbroer van Danno scoort 273 NVI en 112 exterieur op basis van 230 dochters op 179 bedrijven. Vorig jaar McCutchen, nu zoon KingboyOok voor de Amerikaanse stier Morningview Mcc Kingboy van importeur WWS geldt dat hij voor het eerst met een dochtergroep zijn kunnen toont. Kingboy is een zoon van De-Su Bkm McCutchen 1174 – waarvan WWS een jaar geleden zelf nog een groep presenteerde – uit Superstitiondochter Morningview Super Megan. Zijn fokwaarden van 264 NVI en 110 voor exterieur zijn nog vooral gebaseerd op informatie van buitenlandse dochters. Tweede optreden DoormanVal-Bisson Doorman (335 NVI, 111 exterieur) is de derde stier met een dochtergroep. Eigenaar Semex liet een jaar geleden ook een formatie van de Bookemzoon zien, toen aangevoerd door de kersverse reservekampioene bij de zwartbontvaarzen, JK DG Esmeralda.
0 reacties
|
HHH-debuut voor Saxobeat en Kingboy
In totaal drie dochtergroepen maken hun opwachting op de HHH-show in Zwolle op zaterdag 9 december.
CRV laat voor het eerst een dochtergroep zien van Delta Saxobeat, die in april doorbrak als fokstier. De Epicbroer van Danno scoort 273 NVI en 112 exterieur op basis van 230 dochters op 179 bedrijven.
Vorig jaar McCutchen, nu zoon Kingboy
Ook voor de Amerikaanse stier Morningview Mcc Kingboy van importeur WWS geldt dat hij voor het eerst met een dochtergroep zijn kunnen toont. Kingboy is een zoon van De-Su Bkm McCutchen 1174 – waarvan WWS een jaar geleden zelf nog een groep presenteerde – uit Superstitiondochter Morningview Super Megan. Zijn fokwaarden van 264 NVI en 110 voor exterieur zijn nog vooral gebaseerd op informatie van buitenlandse dochters.
Tweede optreden Doorman
Val-Bisson Doorman (335 NVI, 111 exterieur) is de derde stier met een dochtergroep. Eigenaar Semex liet een jaar geleden ook een formatie van de Bookemzoon zien, toen aangevoerd door de kersverse reservekampioene bij de zwartbontvaarzen, JK DG Esmeralda.
REAGEER