donderdag, 26 september, 2019 Melkveehouder Stan Fleerakkers in Waspik teelt dit jaar voor het eerst luzerne. Half september maaide hij de derde snede en hij heeft inmiddels ook al ervaring met het voeren van de vlinderbloemige. Tijdens het warme weer bleek luzerne een smakelijke structuurbron, waardoor de koeien goed bleven herkauwen. De eerste snede, die 180 gram ruw eiwit bevatte, heeft hij gehooid. De tweede snede, met 200 gram ruw eiwit, kuilde hij in grote balen in. Voor de camera vertelt Fleerakkers meer over luzerne, terwijl hij de derde snede maait. Bekijk hier de video.
0 reacties
|
GRAS TV: Oogsten van de derde snede luzerne
donderdag, 26 september, 2019
Melkveehouder Stan Fleerakkers in Waspik teelt dit jaar voor het eerst luzerne. Half september maaide hij de derde snede en hij heeft inmiddels ook al ervaring met het voeren van de vlinderbloemige.
Tijdens het warme weer bleek luzerne een smakelijke structuurbron, waardoor de koeien goed bleven herkauwen. De eerste snede, die 180 gram ruw eiwit bevatte, heeft hij gehooid. De tweede snede, met 200 gram ruw eiwit, kuilde hij in grote balen in.
Voor de camera vertelt Fleerakkers meer over luzerne, terwijl hij de derde snede maait. Bekijk hier de video.
0 reacties
REAGEER