zaterdag, 12 augustus, 2017 Grana’s Pie 2 heeft op de fokveedag in Hellevoetsluis voor de tweede keer op rij het algemeen kampioenschap gewonnen. De fraai gebouwde Dempseydochter van Jan Willem Hoftijzer uit Zwartewaal was in vorm. Met haar hoge en brede achteruier rekende ze eerder op de dag in de seniorfinale af met Frida 127. De Survivordochter van Jaap en Adwin Swank uit Nieuw-Beijerland dankte de reservetitel aan haar mooie lichaamsbalans, beste uier en droge beenwerk. Titel middenklasse voor Van der WekkenIn de middenklasse lukte het Cees van der Wekken uit Maasdam om de titel in de wacht te slepen met Wekken-Holstein Martha 104. De drie keer gekalfde Mr Burnsdochter beschikte over een sterk frame en een prima uier. Naast Martha mocht de puik geuierde Gerda 193 zich opstellen als reservekampioene. De Brawlerdochter van Hoftijzer won een jaar geleden de vaarzentitel in Hellevoetsluis. Winnende bedrijfsgroep HoftijzerZowel Grana’s Pie 2 als Gerda 193 maakte deel uit van de winnende bedrijfsgroep van Hoftijzer. Ook zijn derde troef in de bedrijfsgroep, de roodbonte Dynamic Espot, slaagde er in de individuele keuring in om een titel te pakken. De Fagenodochter, een vaars met een mooie mix tussen kracht en melktype, won na een spannende strijd met de erg sterk geuierde Anna 20 (v. Big Malki) van de familie Vaandrager uit Hellevoetsluis het goud.
0 reacties
|
Grana's Pie 2 prolongeert titel in Hellevoetsluis
![]() |
Grana’s Pie 2 heeft op de fokveedag in Hellevoetsluis voor de tweede keer op rij het algemeen kampioenschap gewonnen.
De fraai gebouwde Dempseydochter van Jan Willem Hoftijzer uit Zwartewaal was in vorm. Met haar hoge en brede achteruier rekende ze eerder op de dag in de seniorfinale af met Frida 127. De Survivordochter van Jaap en Adwin Swank uit Nieuw-Beijerland dankte de reservetitel aan haar mooie lichaamsbalans, beste uier en droge beenwerk.
Titel middenklasse voor Van der Wekken
In de middenklasse lukte het Cees van der Wekken uit Maasdam om de titel in de wacht te slepen met Wekken-Holstein Martha 104. De drie keer gekalfde Mr Burnsdochter beschikte over een sterk frame en een prima uier. Naast Martha mocht de puik geuierde Gerda 193 zich opstellen als reservekampioene. De Brawlerdochter van Hoftijzer won een jaar geleden de vaarzentitel in Hellevoetsluis.
Winnende bedrijfsgroep Hoftijzer
Zowel Grana’s Pie 2 als Gerda 193 maakte deel uit van de winnende bedrijfsgroep van Hoftijzer. Ook zijn derde troef in de bedrijfsgroep, de roodbonte Dynamic Espot, slaagde er in de individuele keuring in om een titel te pakken. De Fagenodochter, een vaars met een mooie mix tussen kracht en melktype, won na een spannende strijd met de erg sterk geuierde Anna 20 (v. Big Malki) van de familie Vaandrager uit Hellevoetsluis het goud.
REAGEER