donderdag, 31 december, 2015 Door een recente bedrijfsinspectie is het stalgemiddelde voor exterieur van Bons Holsteins in Ottoland gestegen naar maar liefst 89,6 punten. Het oude stalgemiddelde van Bons stond op 89,3 punten. De hogere gemiddelde score hebben Nico en Lianne Bons te danken aan zeven excellenten, waarvan er vijf voor het eerst de score van 90 punten of meer kregen. Twee dieren, Bons-Holsteins Aaltje 98 (v. Talent) en Bons-Holsteins Roza 72 (v. Spirte) kregen tijdens de inspectie de score van 92 punten. Ook twee 89-puntenvaarzenGelijktijdig met de excellentscore voor het zevental koeien, werden twee vaarzen ingeschreven met de maximale 89 punten: Bons-Holsteins Ella 197 (v. Fever) en Bons-Holsteins Aaltje 114 (v. Lauthority).
0 reacties
|
Exterieurgemiddelde Bons stijgt naar 89,6 punten
![]() |
donderdag, 31 december, 2015
Door een recente bedrijfsinspectie is het stalgemiddelde voor exterieur van Bons Holsteins in Ottoland gestegen naar maar liefst 89,6 punten. Het oude stalgemiddelde van Bons stond op 89,3 punten.
De hogere gemiddelde score hebben Nico en Lianne Bons te danken aan zeven excellenten, waarvan er vijf voor het eerst de score van 90 punten of meer kregen.
Twee dieren, Bons-Holsteins Aaltje 98 (v. Talent) en Bons-Holsteins Roza 72 (v. Spirte) kregen tijdens de inspectie de score van 92 punten.
Ook twee 89-puntenvaarzen
Gelijktijdig met de excellentscore voor het zevental koeien, werden twee vaarzen ingeschreven met de maximale 89 punten: Bons-Holsteins Ella 197 (v. Fever) en Bons-Holsteins Aaltje 114 (v. Lauthority).
0 reacties
REAGEER