maandag, 25 januari, 2021 In Zwitserland is er op negentienjarige leeftijd een einde gekomen aan het leven van Rubens Ingrid. De met 95 punten ingeschreven Rubensdochter van Ruedi Allenbach uit Rumisberg behoort tot de meest bekende roodbonte Zwitserse koeien. Ingrid reikte tot een levensproductie van 183.965 kg en stierf uiteindelijk aan hartfalen, zo bericht de Zwitserse nieuwssite Schweizerbauer.ch. 95 punten op achttienjarige leeftijdDe holsteinkoe kwam in 2019 voor het laatst groot in het nieuws toen ze voor de tiende keer in haar leven met 95 punten voor exterieur werd ingeschreven. Volgens de Zwitserse hoofdinspecteur was het niet eerder gebeurd dat een koe zo vaak met dit hoge aantal punten werd ingeschreven en al helemaal niet op die leeftijd. Rubriekswinnares EKIn 2018 maakte Ingrid op zestienjarige leeftijd voor de laatste keer haar opwachting in de keuringsring tijdens de Swiss Expo in Lausanne. Het leverde haar een uitgebreide staande ovatie op. Twaalf jaar daarvoor in 2006 beleefde Ingrid haar gloriejaar. Ze versloeg op Expo Bulle de regerende Swiss Expo-kampioene en won haar rubriek op het EK in Oldenburg. Ook maakte ze deel uit van de winnende landengroep van Zwitserland. Diverse titels op regionale en nationale tentoonstellingen volgden in de jaren daarna. Ingrid heeft meerdere excellente dochters die ook succesvol zijn in de keuringsring.
1 reactie
|
Einde voor tienvoudig 95 puntenkoe Ingrid
In Zwitserland is er op negentienjarige leeftijd een einde gekomen aan het leven van Rubens Ingrid. De met 95 punten ingeschreven Rubensdochter van Ruedi Allenbach uit Rumisberg behoort tot de meest bekende roodbonte Zwitserse koeien.
Ingrid reikte tot een levensproductie van 183.965 kg en stierf uiteindelijk aan hartfalen, zo bericht de Zwitserse nieuwssite Schweizerbauer.ch.
95 punten op achttienjarige leeftijd
De holsteinkoe kwam in 2019 voor het laatst groot in het nieuws toen ze voor de tiende keer in haar leven met 95 punten voor exterieur werd ingeschreven. Volgens de Zwitserse hoofdinspecteur was het niet eerder gebeurd dat een koe zo vaak met dit hoge aantal punten werd ingeschreven en al helemaal niet op die leeftijd.
Rubriekswinnares EK
In 2018 maakte Ingrid op zestienjarige leeftijd voor de laatste keer haar opwachting in de keuringsring tijdens de Swiss Expo in Lausanne. Het leverde haar een uitgebreide staande ovatie op. Twaalf jaar daarvoor in 2006 beleefde Ingrid haar gloriejaar. Ze versloeg op Expo Bulle de regerende Swiss Expo-kampioene en won haar rubriek op het EK in Oldenburg. Ook maakte ze deel uit van de winnende landengroep van Zwitserland. Diverse titels op regionale en nationale tentoonstellingen volgden in de jaren daarna.
Ingrid heeft meerdere excellente dochters die ook succesvol zijn in de keuringsring.
Reacties
Al veel stieren van ingezet
REAGEER