Eerste Dutch Dairy Days afgelast


De vereniging HHH en Coöperatie CRV hebben meer tijd nodig om een eventuele samenwerking bij het organiseren van een show vorm te geven
donderdag, 10 februari, 2022

De eerste editie van de Dutch Dairy Days, die gepland stond voor eind maart van dit jaar, gaat niet door.

Dit hebben de initiatiefnemers HHH, Coöperatie CRV en Agrifirm gezamenlijk besloten. Ze hebben meer tijd nodig om een eventuele samenwerking bij het organiseren van een show vorm te geven.

Afstemmen met leden

De vereniging HHH heeft, op verzoek van de leden, afgelopen herfst alle energie gestoken in het organiseren van een HHH-show in november. Deze kon echter vanwege de coronabeperkingen niet doorgaan. ‘Daarnaast hebben we met onze leden afgesproken dat we zorgvuldig met hen zullen afstemmen hoe een toekomstige show vorm kan krijgen’, vertelt HHH-woordvoerder Dick van Deelen.

Tijd en ruimte nodig

‘De eventuele samenwerking bij de organisatie van een show vraagt om een zorgvuldige afstemming van standpunten, met oog voor de belangen van de leden. Het is in deze fase van het proces belangrijk om elkaar daarvoor tijd en ruimte te geven’, verklaart Wietse Duursma, voorzitter van Coöperatie CRV.

 


2 reacties

De vereniging HHH en Coöperatie CRV hebben meer tijd nodig om een eventuele samenwerking bij het organiseren van een show vorm te geven
donderdag, 10 februari, 2022

De eerste editie van de Dutch Dairy Days, die gepland stond voor eind maart van dit jaar, gaat niet door.

Dit hebben de initiatiefnemers HHH, Coöperatie CRV en Agrifirm gezamenlijk besloten. Ze hebben meer tijd nodig om een eventuele samenwerking bij het organiseren van een show vorm te geven.

Afstemmen met leden

De vereniging HHH heeft, op verzoek van de leden, afgelopen herfst alle energie gestoken in het organiseren van een HHH-show in november. Deze kon echter vanwege de coronabeperkingen niet doorgaan. ‘Daarnaast hebben we met onze leden afgesproken dat we zorgvuldig met hen zullen afstemmen hoe een toekomstige show vorm kan krijgen’, vertelt HHH-woordvoerder Dick van Deelen.

Tijd en ruimte nodig

‘De eventuele samenwerking bij de organisatie van een show vraagt om een zorgvuldige afstemming van standpunten, met oog voor de belangen van de leden. Het is in deze fase van het proces belangrijk om elkaar daarvoor tijd en ruimte te geven’, verklaart Wietse Duursma, voorzitter van Coöperatie CRV.

 

2 reacties


Reacties

Dit is erg jammer, dit had een een feest moeten worden voor alle melkveehouders in Nederland . Net als alle voorgaande shows , mooie dochtergroepen die je als veehouder veel informatie geven en prachtige showkoeien welke voor mij eigenlijk allemaal winnaars zijn. Al jaren geleden zijn ons als CRV leden de regionale shows afgenomen en nu dit besluit. Ik wil alle bestuurders van CRV oproepen om toch op korte termijn de eerste DDD te organiseren

REAGEER

Veeteelt stelt het erg op prijs dat je wilt reageren op een bericht. Vul hieronder je volledige naam (voor- en achternaam) en je emailadres in. Je reactie wordt dan meteen geplaatst. Wil je niet elke keer je naam en emailadres invullen? Dan kun je je eenmalig registreren. Zo ontstaat een omgeving waarin iedereen op een respectvolle manier kan reageren in plaats van anoniem afreageren.
You must have Javascript enabled to use this form.