donderdag, 28 februari, 2019 Met winst voor Du Louvion Harlinda bij zwartbont en Du Louvion Hawaï bij roodbont heeft het bedrijf van Hugues, Frédéric en Benjamin Lepoint uit Bavay een dubbelslag geslagen tijdens de Franse nationale show SIA in Parijs. Voor Gold Chipdochter Harlinda was het haar tweede zege, ook in 2017 won ze de titel. EK-kandidates op winstZowel Harlinda als Hawaï (v. Ladd P) behoren nog tot de laatste koeien die in de Franse voorselectie zitten voor het EK in Libramont. In de reportage die Veeteelt vorig jaar schreef, maakt de familie Lepoint er geen geheim van dat ze met Harlinda EK-ambities heeft. Klik hier om het artikel te lezen. Bij de zwartbonte koeien werd Ducasse Jaka (v. Bradnick) van maatschap Banos reservekampioene. Achter de roodbonte Hawaï werd Larousso (v. Clark P) van maatschap De La Coumiere reservekampioene.
0 reacties
|
Dubbelslag familie Lepoint op Franse SIA
Met winst voor Du Louvion Harlinda bij zwartbont en Du Louvion Hawaï bij roodbont heeft het bedrijf van Hugues, Frédéric en Benjamin Lepoint uit Bavay een dubbelslag geslagen tijdens de Franse nationale show SIA in Parijs.
Voor Gold Chipdochter Harlinda was het haar tweede zege, ook in 2017 won ze de titel.
EK-kandidates op winst
Zowel Harlinda als Hawaï (v. Ladd P) behoren nog tot de laatste koeien die in de Franse voorselectie zitten voor het EK in Libramont. In de reportage die Veeteelt vorig jaar schreef, maakt de familie Lepoint er geen geheim van dat ze met Harlinda EK-ambities heeft. Klik hier om het artikel te lezen.
Bij de zwartbonte koeien werd Ducasse Jaka (v. Bradnick) van maatschap Banos reservekampioene. Achter de roodbonte Hawaï werd Larousso (v. Clark P) van maatschap De La Coumiere reservekampioene.
REAGEER