dinsdag, 13 september, 2016 ABS Global heeft een joint venture afgesloten met het fokbedrijf De-Su Holsteins, zo meldt de Amerikaanse nieuwssite The Bullvine. Met dit samenwerkingsverband bundelen een fokbedrijf en een ki-organisatie hun krachten. Het doel van ki-organisatie ABS en fokbedrijf De-Su is om met dit partnerschap gezamenlijk nieuwe holsteingenetica te ontwikkelen en op de markt te brengen. Het samenwerkingsverband zal onder de naam ‘De Novo Genetics’ opereren. Stieren van De-SuHet melkvee- en fokbedrijf De-Su Holsteins ligt in de Amerikaanse staat Iowa. Het bedrijf is in vijftien jaar tijd gegroeid van 70 tot 1450 melkkoeien en bouwde in dezelfde tijdspanne ook de fokkerijtak flink uit. Zo ligt het fokbedrijf aan de basis van talrijke fokstieren, waaronder de fokstieren De-Su Bookem, De-Su Observer en De-Su McCutchen. In 2010 maakt Veeteelt nog een reportage bij De-Su.
0 reacties
|
De-Su Holsteins en ABS Global bundelen krachten
ABS Global heeft een joint venture afgesloten met het fokbedrijf De-Su Holsteins, zo meldt de Amerikaanse nieuwssite The Bullvine.
Met dit samenwerkingsverband bundelen een fokbedrijf en een ki-organisatie hun krachten. Het doel van ki-organisatie ABS en fokbedrijf De-Su is om met dit partnerschap gezamenlijk nieuwe holsteingenetica te ontwikkelen en op de markt te brengen. Het samenwerkingsverband zal onder de naam ‘De Novo Genetics’ opereren.
Stieren van De-Su
Het melkvee- en fokbedrijf De-Su Holsteins ligt in de Amerikaanse staat Iowa. Het bedrijf is in vijftien jaar tijd gegroeid van 70 tot 1450 melkkoeien en bouwde in dezelfde tijdspanne ook de fokkerijtak flink uit. Zo ligt het fokbedrijf aan de basis van talrijke fokstieren, waaronder de fokstieren De-Su Bookem, De-Su Observer en De-Su McCutchen.
In 2010 maakt Veeteelt nog een reportage bij De-Su.
REAGEER