donderdag, 20 oktober, 2016 Alexanderdochter Djura van maatschap Talsma uit Warga heeft het algemeen kampioenschap opgeëist van de Veekeuring Fryslân. In Oenkerk wezen juryleden Arie Hamoen en Anke Wismans de uitgebalanceerde Djura eerder op de dag al aan als seniorenkampioene. Falkena Foekje 176 (v. Goldwyn) van de familie Vernooij uit Oosterwolde kreeg bij de oudere koeien het reservelint. Derde titel voor Jaan 621Topcross Jaan 621 won voor het derde jaar op rij een titel in de keuringsring in Oenkerk. De Acmedochter van Jaap en Ina Jacobi uit Garijp overtuigde met haar zege in de middenklasse. Anita 66 (v. Aftershock), de NRM- vaarzenkampioene van 2014 uit de stal van Talsma, maakte het Jaan nog het lastigst en kreeg de reservetitel. Luxemburgse Amaru op kopAan de keuring namen uiteindelijk 55 dieren uit Friesland deel. Een van hen was Amaru, een Atwooddochter afkomstig uit Luxemburg. Amaru liep nu in de stal van Jacobus Eppinga uit Sondel en ze had zich sterk ontwikkeld tot een complete verschijning en kreeg daarvoor de vaarzentitel. Voor Falkena Suzanna 143 (v. Celios) van opnieuw Vernooij bleek de reserveplaats het hoogst haalbare.
2 reacties
|
Dagzege voor Djura tijdens Veekeuring Fryslân
Alexanderdochter Djura van maatschap Talsma uit Warga heeft het algemeen kampioenschap opgeëist van de Veekeuring Fryslân.
In Oenkerk wezen juryleden Arie Hamoen en Anke Wismans de uitgebalanceerde Djura eerder op de dag al aan als seniorenkampioene. Falkena Foekje 176 (v. Goldwyn) van de familie Vernooij uit Oosterwolde kreeg bij de oudere koeien het reservelint.
Derde titel voor Jaan 621
Topcross Jaan 621 won voor het derde jaar op rij een titel in de keuringsring in Oenkerk. De Acmedochter van Jaap en Ina Jacobi uit Garijp overtuigde met haar zege in de middenklasse. Anita 66 (v. Aftershock), de NRM- vaarzenkampioene van 2014 uit de stal van Talsma, maakte het Jaan nog het lastigst en kreeg de reservetitel.
Luxemburgse Amaru op kop
Aan de keuring namen uiteindelijk 55 dieren uit Friesland deel. Een van hen was Amaru, een Atwooddochter afkomstig uit Luxemburg. Amaru liep nu in de stal van Jacobus Eppinga uit Sondel en ze had zich sterk ontwikkeld tot een complete verschijning en kreeg daarvoor de vaarzentitel. Voor Falkena Suzanna 143 (v. Celios) van opnieuw Vernooij bleek de reserveplaats het hoogst haalbare.
Reacties
Dit kalf is niet door Kobus
Clementine, dank voor je
REAGEER