dinsdag, 2 april, 2019 Annemien 44 van de familie Hofmeijer uit Lochem is de eerste winnares geworden van de door Platform Roodbont georganiseerde verkiezing ‘Roodbonte holsteinkoe van het jaar’. De Youridochter kreeg de meeste stemmen van veehouders die via mail hun voorkeur bekend konden maken. ‘Voor ons een ideale koe’‘Annemien is voor ons een ideale koe waar we heel graag een stal vol van hebben. Ze produceert veel melk met hoge gehalten, geeft elk jaar een kalf en heeft nog nooit een celgetalverhoging gehad’, zegt Bert-Wim Hofmeijer over de vierdekalfskoe die tot nu toe 32.071 kg melk met 5,27% en 3,86% eiwit produceerde. Annemien, die op 19 april wordt gehuldigd, is met 89 punten ingeschreven. Bekijk de film die Veeteelt maakte van Annemien 44. Ida en NoraVoor de verkiezing waren ook Mariahoeve Ida 90 (v. Jerudo) van de familie Hartjes uit Appingedam en Nora 38 (v. Ideal) van de familie Tijs uit Luttenberg genomineerd. Tweejaarlijkse verkiezingPlatform Roodbont organiseerde de verkiezing dit jaar voor het eerst om de aandacht voor roodbont te stimuleren. Het platform is van plan de verkiezing om het jaar te laten plaatsvinden.
0 reacties
|
Annemien 44 wint eerste titel roodbonte holsteinkoe van het jaar
Annemien 44 van de familie Hofmeijer uit Lochem is de eerste winnares geworden van de door Platform Roodbont georganiseerde verkiezing ‘Roodbonte holsteinkoe van het jaar’.
De Youridochter kreeg de meeste stemmen van veehouders die via mail hun voorkeur bekend konden maken.
‘Voor ons een ideale koe’
‘Annemien is voor ons een ideale koe waar we heel graag een stal vol van hebben. Ze produceert veel melk met hoge gehalten, geeft elk jaar een kalf en heeft nog nooit een celgetalverhoging gehad’, zegt Bert-Wim Hofmeijer over de vierdekalfskoe die tot nu toe 32.071 kg melk met 5,27% en 3,86% eiwit produceerde. Annemien, die op 19 april wordt gehuldigd, is met 89 punten ingeschreven.
Bekijk de film die Veeteelt maakte van Annemien 44.
Ida en Nora
Voor de verkiezing waren ook Mariahoeve Ida 90 (v. Jerudo) van de familie Hartjes uit Appingedam en Nora 38 (v. Ideal) van de familie Tijs uit Luttenberg genomineerd.
Tweejaarlijkse verkiezing
Platform Roodbont organiseerde de verkiezing dit jaar voor het eerst om de aandacht voor roodbont te stimuleren. Het platform is van plan de verkiezing om het jaar te laten plaatsvinden.
REAGEER