donderdag, 24 september, 2020 De raad van bestuur van zuivelcoöperatie Milcobel heeft besloten om over de melkleveringen in de maand augustus een standaardmelkprijs te betalen van 27 euro per 100 liter melk. Het is inmiddels de vijfde maand op rij dat er geen verandering komt in de Micobel-melkprijs. De eenheidsprijs voor vet en eiwit blijft staan op 3,5526 euro per kilo. 43 gram vet en 35 gram eiwit per literEen prijs van 27 euro correspondeert met een reëel uitbetaalde melkprijs van 29,42 euro per 100 liter voor een gestandaardiseerde levering. Dat wil zeggen een levering die aan alle kwaliteitseisen voldoet met een vetgehalte van 43 gram per liter en een eiwitgehalte van 35 gram per liter bij een leveringsomvang van 650.000 liter per jaar
0 reacties
|
Milcobel houdt melkprijs augustus op 27 euro
donderdag, 24 september, 2020
De raad van bestuur van zuivelcoöperatie Milcobel heeft besloten om over de melkleveringen in de maand augustus een standaardmelkprijs te betalen van 27 euro per 100 liter melk.
Het is inmiddels de vijfde maand op rij dat er geen verandering komt in de Micobel-melkprijs. De eenheidsprijs voor vet en eiwit blijft staan op 3,5526 euro per kilo.
43 gram vet en 35 gram eiwit per liter
Een prijs van 27 euro correspondeert met een reëel uitbetaalde melkprijs van 29,42 euro per 100 liter voor een gestandaardiseerde levering. Dat wil zeggen een levering die aan alle kwaliteitseisen voldoet met een vetgehalte van 43 gram per liter en een eiwitgehalte van 35 gram per liter bij een leveringsomvang van 650.000 liter per jaar
0 reacties
REAGEER