woensdag, 22 september, 2021 Erwin Wunnekink treedt per direct af als voorzitter van zuivelcoöperatie FrieslandCampina en voorzitter van de raad van commissarissen van het zuivelconcern. Dit heeft hij bekendgemaakt tijdens de centrale vergadering van de districtsraden. Zijn taken worden tijdelijk overgenomen door vicevoorzitter Sandra Addink-Berends. Herstel draagvlak en vertrouwenWunnekink was pas op 16 juni van dit jaar Frans Keurentjes opgevolgd en was sinds 2009 lid van het coöperatiebestuur en sinds 2016 vicevoorzitter. In een persverklaring zegt Wunnekink: ‘Ik heb besloten terug te treden in het belang van de coöperatie. Juist in deze tijd hebben we eenheid en daadkracht nodig. Ik wil met mijn vertrek bijdragen aan verbetering van het draagvlak en aan herstel van vertrouwen in het bestuur.’
1 reactie
|
Erwin Wunnekink treedt direct af als voorzitter van FrieslandCampina
![]() |
woensdag, 22 september, 2021
Erwin Wunnekink treedt per direct af als voorzitter van zuivelcoöperatie FrieslandCampina en voorzitter van de raad van commissarissen van het zuivelconcern.
Dit heeft hij bekendgemaakt tijdens de centrale vergadering van de districtsraden. Zijn taken worden tijdelijk overgenomen door vicevoorzitter Sandra Addink-Berends.
Herstel draagvlak en vertrouwen
Wunnekink was pas op 16 juni van dit jaar Frans Keurentjes opgevolgd en was sinds 2009 lid van het coöperatiebestuur en sinds 2016 vicevoorzitter. In een persverklaring zegt Wunnekink: ‘Ik heb besloten terug te treden in het belang van de coöperatie. Juist in deze tijd hebben we eenheid en daadkracht nodig. Ik wil met mijn vertrek bijdragen aan verbetering van het draagvlak en aan herstel van vertrouwen in het bestuur.’
Reacties
krijgt hij ook zoveel geld
REAGEER