Al 128 Belgische melkveehouders actief op de termijnmarkt


In juli realiseerden de leden van MTC op de termijnmarkt een plus van 2,85 euro per 100 kilo melk
woensdag, 21 augustus, 2019

Het gaat goed met de Belgische Milk Trading Company (MTC), die melkveehouders ondersteunt bij het afsluiten van contracten op de termijnmarkt voor melk.

De coöperatie heeft inmiddels 128 leden die voor 10 tot 50 procent van hun melkvolume de prijs hebben afgedekt op de termijnmarkt. Het gaat in totaal om 183 miljoen liter melk.

Elke maand winst

‘Sinds de opstart van de MTC in juli vorig jaar zijn we erin geslaagd om elke maand winst te maken voor onze leden’, vertelt Dirk Coucke van adviesbureau DLV, dat ondersteuning biedt aan MTC, op de Belgische nieuwssite VILT. In juli behaalden de leden op de termijnmarkt een plus van 2,85 euro per 100 kilo melk. ‘Daarmee was het een recordmaand’, aldus Coucke.

 

 


0 reacties

In juli realiseerden de leden van MTC op de termijnmarkt een plus van 2,85 euro per 100 kilo melk
woensdag, 21 augustus, 2019

Het gaat goed met de Belgische Milk Trading Company (MTC), die melkveehouders ondersteunt bij het afsluiten van contracten op de termijnmarkt voor melk.

De coöperatie heeft inmiddels 128 leden die voor 10 tot 50 procent van hun melkvolume de prijs hebben afgedekt op de termijnmarkt. Het gaat in totaal om 183 miljoen liter melk.

Elke maand winst

‘Sinds de opstart van de MTC in juli vorig jaar zijn we erin geslaagd om elke maand winst te maken voor onze leden’, vertelt Dirk Coucke van adviesbureau DLV, dat ondersteuning biedt aan MTC, op de Belgische nieuwssite VILT. In juli behaalden de leden op de termijnmarkt een plus van 2,85 euro per 100 kilo melk. ‘Daarmee was het een recordmaand’, aldus Coucke.

 

 

0 reactiesREAGEER

Veeteelt stelt het erg op prijs dat je wilt reageren op een bericht. Vul hieronder je volledige naam (voor- en achternaam) en je emailadres in. Je reactie wordt dan meteen geplaatst. Wil je niet elke keer je naam en emailadres invullen? Dan kun je je eenmalig registreren. Zo ontstaat een omgeving waarin iedereen op een respectvolle manier kan reageren in plaats van anoniem afreageren.
You must have Javascript enabled to use this form.