maandag, 15 januari, 2018 Door de hoge waterstanden in de rivieren de IJssel en de Rijn liep de huiskavel van Ton Reijers uit Arnhem onder water. Alleen via een dijk was het bedrijf nog bereikbaar. Inmiddels is het water al weer gezakt, maar nog altijd staat een deel van het land onder water. Boeren op een terpVia een drone maakte Veeteelt indrukwekkende beelden. Op de video is goed te zien hoe bij het bedrijf van Reijers de rivier de IJssel en de Rijn splitsen. Vijf jaar geleden bouwde Reijers een nieuwe stal op een terp in de uiterwaarden. De verhoging zorgt dat ook bij hoog water het erf droog blijft. Veeteelt besteedt aandacht aan het bedrijf van Reijers in het januarinummer, dat donderdag op de deurmat ligt. De drone-video van het hoge water is nu al te bekijken. Klik hier om de video te bekijken.
0 reacties
|
Video: Hoge waterstand maakt van boerderij een eiland
Door de hoge waterstanden in de rivieren de IJssel en de Rijn liep de huiskavel van Ton Reijers uit Arnhem onder water.
Alleen via een dijk was het bedrijf nog bereikbaar. Inmiddels is het water al weer gezakt, maar nog altijd staat een deel van het land onder water.
Boeren op een terp
Via een drone maakte Veeteelt indrukwekkende beelden. Op de video is goed te zien hoe bij het bedrijf van Reijers de rivier de IJssel en de Rijn splitsen. Vijf jaar geleden bouwde Reijers een nieuwe stal op een terp in de uiterwaarden. De verhoging zorgt dat ook bij hoog water het erf droog blijft.
Veeteelt besteedt aandacht aan het bedrijf van Reijers in het januarinummer, dat donderdag op de deurmat ligt. De drone-video van het hoge water is nu al te bekijken. Klik hier om de video te bekijken.
REAGEER