dinsdag, 23 januari, 2018 Er komt geen pilot met de KringloopWijzer. Dat meldt minister Carola Schouten in een brief aan de Tweede Kamer. De minister kondigde voor de jaarwisseling aan om een pilot te starten om de KringloopWijzer verder te ontwikkelen en toe te werken naar bedrijfsspecifieke verantwoording. Ze ziet daar alsnog vanaf nu blijkt dat melkveehouders hebben gefraudeerd met de registratie in I&R. Uit het I&R komt naar voren dat in 2017 sprake is van een ongebruikelijk hoog aantal geregistreerde meerlingen. Niet verantwoord‘Ik moet constateren dat de sector de eigen verantwoordelijkheid die nodig is voor het verantwoord toepassen van een dergelijk instrument, thans niet kan waarmaken. Daarom acht ik een pilot met de KringloopWijzer niet verantwoord’, aldus Schouten.
1 reactie
|
Minister Schouten ziet af van pilot KringloopWijzer
![]() |
dinsdag, 23 januari, 2018
Er komt geen pilot met de KringloopWijzer. Dat meldt minister Carola Schouten in een brief aan de Tweede Kamer.
De minister kondigde voor de jaarwisseling aan om een pilot te starten om de KringloopWijzer verder te ontwikkelen en toe te werken naar bedrijfsspecifieke verantwoording. Ze ziet daar alsnog vanaf nu blijkt dat melkveehouders hebben gefraudeerd met de registratie in I&R.
Uit het I&R komt naar voren dat in 2017 sprake is van een ongebruikelijk hoog aantal geregistreerde meerlingen.
Niet verantwoord
‘Ik moet constateren dat de sector de eigen verantwoordelijkheid die nodig is voor het verantwoord toepassen van een dergelijk instrument, thans niet kan waarmaken. Daarom acht ik een pilot met de KringloopWijzer niet verantwoord’, aldus Schouten.
Reacties
Ik spreek mijn bewondering
REAGEER